Okulum

Özel Altınyıldız Kurumları; 1998 yılında Nevşehir’de eğitime gönül vermiş, 11 girişimci tarafından kurulmuştur. 1998-1999 Eğitim–Öğretim yılından itibaren 42.000 m2’lik kendi arazisi üzerine 9.600 m2 kapalı alana sahip 1.okul kampüsünde lise kurumları; 10.000 m2’lik okul bahçesine sahip 8.000 m2 kapalı alanı olan 2012-2013 Eğitim Öğretim yılında hizmete giren 2.Okul kampüsünde anasınıfı, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine eğitim ve öğretim hizmeti vermektedir.

52 Comments

Add a Comment
 1. Süper, arkadaşlarıma söyledim onlar da beğendiler. Hocam, siz bu kadar güzel şeyleri nasıl yapıyorsunuz? 5-B’den sevgilerle…

 2. Minel Yağmur İçöz

  O okulda okumasam bile bu siteden faydalandığım için size çok teşekkür ederim.

 3. Ben girmeye çalışıyorum ama giremiyorum nasıl gireceğim? Bilgi verir misiniz? Çok lazım arkadaşımın annesi anneme söylemiş çok güzel sorular varmış sınavlarım için lazım.. Lütfen!

 4. Teşekkürler hocam. Elinize, emeğinize sağlık.

 5. Paylaşımlarınız için teşekkür ederim…

 6. Bu site çok güzel. Hazır yazılılar ve online testler var.bu site sayesinde yazılılarım çok yüksek bir puanda. Bu siteyi yapan ve emeği dokunmuş olan herkese teşekkürler. Bu siteye herkesin girmesini tavsiye ederim.

 7. Hasan Başoğlu

  Elinize, emeginize sağlık, çok güzel olmuş.

 8. Aynur Yıldırım

  Emeğinize sağlık. Çalışmalarınız bana örnek oldu. Bazı meslektaşlarım, yaptığı çalışmaları saklamaya çalışırken bu kadar özenli, düzenli ve emekli çalışmalarınızı bizlerle paylaşmanız beni gerçekten mutlu ediyor.Tesadüfen bulduğum sitenizi çok beğendim. Harika olmuş! Başarılarınız bizlere de başarı kazandırıyor. Devamını dilerim. Saygılar.. Afyon’dan selamlar.

 9. Nesrin ÖZCAN KILIÇ

  Ellerinize sağlık hocam, çalışmalarınızdan faydalanıyoruz. Emeğinize sağlık.

 10. Öğretmenim paylaşımlarınızı çok beğeniyoru. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.