78 Comments

Add a Comment
 1. Murat Mengütaş

  Öğretmenim etkinlikleriniz çok güzel emeğinize sağlık.

 2. Bir öğretmen olarak sizi takdir ediyorum. Emeğinize sağlık.

 3. Değerli Hocam; meslektaşınız olmaktan onur duyuyor, çalışmalarınızı takdir ediyorum. Başarılarınız daim ve örnek olsun..

 4. Sayın hocam yıllarca özel eğitim için de kullanabileceğimiz materyaller aradık. Bulamadığımız için hep elimizde kendimiz hazırladık. Lakin sizin materyalleriniz özel eğitime de hitap ediyor, çok teşekkür ederim kendim ve öğrencilerim adına yüreğinize ellerinize sağlık…

 5. Değerli Meslektaşım Eğitim adına yaptığınız çalışmalarınızdan ötürü sizleri kutluyor başarılarınızın daimi olmasını diler, selamlar.

 6. Etkinlikler çok güzel, tebrik ediyorum. Elinize, emeğinize sağlık.

 7. Sevgili Meslekdaşım, sitenden faydalanan bir arkadaşın olarak teşekkür ediyorum. Allah razı olsun diyorum. Hakkını helal etmeni arzuluyorum. Başarıların daim olsun.

 8. Bülent Küçük

  Değerli Öğretmen Arkadaşım Meslektaşım,
  Çok değerli bir site yapmışsın. Ben 1.sınıf okutuyorum. Bu siteden yeni yararlanmaya başladım. Çalışmalarında kolaylıklar diliyorum ve bu güzel çalışmaların için tebrik ve teşekkürlerimi sunuyorum.

 9. Helal olsun size hocam. Yıllardır sizi takip ederim. Belki ailenizden belki özel hayatınızdan fedakarlıklar yaparak böyle çalışmalara imza atıyorsunuz. Eğitim camiamızın gerçekten örnek alınması gereken kişilerindensiniz. Emeğinize sağlık….

 10. Kerim KIVANÇOĞLU

  BU sitede emeği geçenleri tebrik ederim. Çok güzel bir site, bu arada ben ilkokul öğretmeniyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.