Öğretmenlerin ve Öğrencilerin Buluşma Noktası
Emek Hırsızları
Sitemden indirilen etkinliklerden adımı ve site ismimi silerek başka sitelere gönderen kişiler hakkında yasal işlem başlatacağımı ve adını emek hırsızı olarak sitemde yayınlayacağımı kamuoyuna bildiririm.
Telif Hakkı Koruma
Content Protection by DMCA.com
Reklamlar
Arşivler
Ziyaretçi Sayacı
  • 138 Online Ziyaretçi
  • 399 Eşzamanlı Ziyaretçi
  • 10318579 Toplam Ziyaretçi

2017-2018 1.Sınıf “Dik Temel Harflerle” ilgili “İlkokuma Yazma Çalışmaları” günlük olarak yeniden güncellenecektir. Dokümanlara ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayınız.

İlkokuma Yazma Boyama ve Çizgi Çalışmaları

İlkokuma Yazma 1.Grup Seslerle (e-l-a-k-i-n) İlgili Çalışmalar

İlkokuma Yazma 2.Grup Seslerle (o-m-u-t-ü-y) İlgili Çalışmalar

İlkokuma Yazma 3.Grup Seslerle (ö-r-ı-d-s-b) İlgili Çalışmalar

İlkokuma Yazma 4.Grup Seslerle (z-ç-g-ş-c-p) İlgili Çalışmalar

İlkokuma Yazma 5.Grup Seslerle (h-v-ğ-f-j) İlgili Çalışmalar

 

Not: İndirdiğiniz etkinliklerdeki dik temel yazıların görünmesi için bilgisayarınızda dik temel yazı fontları yüklü olmalıdır. Aşağıdaki linkten indirdiğiniz fontları tek tek açtığınızda sol üst köşede yazdır ve yükle butonlarını göreceksiniz. Siz yükle butonuna tıklayınca font otomatik olarak bilgisayarınıza yüklenecektir. Bilgisayarınıza format atmak zorunda kalırsanız aynı fontları tekrar yüklemeniz gerekir.

2017-2018 Dik Temel Harfler Yazı Fontları458.6 KiB17422

İlkokuma Yazma için 105 cevap

1 9 10 11
  • Levent Bey çalışmalarınız çok güzel. Bu yıl 1.sınıfa başlayan çocuğuma okuma yazmayı öğrenmede yardımcı olması için sizin çalışmalarınızı kullanmak istedim. Fakat indirdiğim dosyalardaki çalışmalar el yazısı fontunda değil. El yazı fontunu yükleyin diye not düşmüşsünüz. Yüklediğim halde bir türlü değiştiremedim. Yardımcı olmanız dileğiyle. Tekrardan teşekkürler her türlü emeğiniz için.

  • Emeğinize sağlık çalışmalarınız çok güzel 1.sınıf okutuyorum yazı fontlarını yükledim fakat yazılar el yazısına çevrilmiyor. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • Hocam seslerle ilgili çalışmalar, dik temel harfler fontu yüklü olsa dahi çizgilerin dışına taşmış bir şekilde farklı bir fontla çıkıyor.

  • Hocam, geçen sene de 1. sınıf okutmuştum ve çalışmalarınızdan fazla fazla faydalandım. bu yıl da faydalanacağım ancak çalışmalarınızı indiriyorum, çizgilerin dışına çıkıyor harfler. yazı fontum güncel.

  • Teşekkürler emekleriniz için. Çok faydalı oldunuz,sag olun…

1 9 10 11

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklamlar
Reklamlar
Facebook
Banner Kodu