Genel Dokümanlar

Çalışma (İş günü) Takvimi, Saat Öğretici Flashlar, Öğrenci Kurulu Yıllık Çalışma Planı ve Kararlar, Grafikler, Başarı Belgeleri, Müfredat Raporu, Tebliğler Dergisi Fihristi, Özlük Bilgi Kartı vb. bulunmaktadır.

Updated: 29 Mayıs 2020 — 14:55

31 Comments

Add a Comment
 1. İnsanlar doğumdan ölümüne kadar olan süreçte sürekli olarak davranışlarını geliştirmek zorundadır.Bu yüzden eğitimin yaşamımızda büyük bir önemi vardır. Hayatta yanlışlıklar olduğu gibi doğrularıda vardır. Muhim olan bir yanlışı düzeltip yerine bir doğruyu yerleştirmek, eğitimci için büyük bir zaferdir.Bu zaferi kazanmakta ki azminizin sürekli daim olması dileğiyle. Başarılar.

 2. Çok güzel bir site olmuş. Herkes bu siteden yararlanır.Bu siteyi yapana teşekkür ediyorum.

 3. Çok emek harcanmış.Teşekkür ederim.En kısa zamanda sitenize destek olmaya çalışacağım.

 4. Paylaşımınız için teşekkürler. Siteniz çok düzenli, beğendim doğrusu. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. İmkan oldukça ben de size çalışmalar göndermeye çalışacağım… Teşekkürler

 5. Dökümanlarınız için çok teşekkür ederim. Üyelik gerektirmeyen nadir sitelerden birisiniz. Çok yardımcı oldunuz, yüreğinize sağlık.

 6. Kardeş teşekkürler.Güzel bir site olmuş. Eline ve emeğine sağlık.

 7. Öğretmenin çok hoş bir site olmuş. Teşekkür ederim. Bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için sağ olun. Offf! yaşlandıkça öğrenilecek şeyler sanki çoğalıyor…

 8. Süper bir site hazırlamışsınız. Performans ödevlerimi sizin sitenizden yaptım. Çok ama çok teşekkür ederim.

 9. Ahmet GÜLTEKİN

  Levent Hocam;
  Mesleğinizle gurur duymalısınız.Sizi bütün samimiyetimle kutluyor, ömür boyu başarılar diliyorum. Sevgilerimle…

 10. Çok güzel ve yararlı bir site olmuş.Teşekkür ederiz.Başarılarınızın devamını dilerim.Stajyer öğretmen ara değerlendirme raporu örnekleri de olsa çok iyi olacak.Sağlıklı, sıhhatli günlere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.