Öğretmenlerin ve Öğrencilerin Buluşma Noktası
Emek Hırsızları
Bazı illerdeki öğretmenler ve yayınevleri tarafından sitemden indirilen dokümanlardan ismim silinerek çoğaltılıp kitapçık haline getirildiği ve öğrencilere satıldığı tespit edilmiştir. Ayrıca bazı eğitim sitesi sahiplerinin sitemden indirdiği dokümanlardan site ismimi ve adımı programlarla silerek kendileri hazırlamış gibi sitelerine yükledikleri görülmüştür. Bu kişiler hakkında telif hakları ile ilgili yasal işlem başlatacağımı ve sitemde adlarını emek hırsızı olarak yayınlayacağımı kamuoyuna sunarım.
Telif Hakkı Koruma
Content Protection by DMCA.com
Reklamlar
Arşivler
Ziyaretçi Sayacı
  • 159 Online Ziyaretçi
  • 399 Eşzamanlı Ziyaretçi
  • 8593599 Toplam Ziyaretçi

2016-2017 1.Sınıf İlkokuma Yazma Çalışmaları ile ilgili dokümanlara ulaşmak için aşağıdaki linklere tıklayınız.

İlkokuma Yazma Boyama ve Çizgi Çalışmaları

İlkokuma Yazma 1.Grup Seslerle (e-l-a-n) İlgili Çalışmalar

İlkokuma Yazma 2.Grup Seslerle (i-t-o-b-u) İlgili Çalışmalar

İlkokuma Yazma 3.Grup Seslerle (k-ı-r-ö-s-ü) İlgili Çalışmalar

İlkokuma Yazma 4.Grup Seslerle (m-d-ş-y-c-z) İlgili Çalışmalar

İlkokuma Yazma 5.Grup Seslerle (ç-g-p-h) İlgili Çalışmalar

İlkokuma Yazma 6.Grup Seslerle (f-v-ğ-j) İlgili Çalışmalar

Not: İndirdiğiniz etkinliklerdeki el yazısının görünmesi için bilgisayarınızda el yazısı fontu yüklenmiş olmalıdır. Aşağıdaki linkten indirdiğiniz fontları tek tek açtığınızda sol üst köşede yazdır ve yükle butonlarını göreceksiniz. Siz yükle butonuna tıklayınca font otomatik olarak bilgisayarınıza yüklenecektir. Bilgisayarınıza format atmak zorunda kalırsanız aynı fontları tekrar yüklemeniz gerekir.

Yeni El Yazısı ve Bazı Düz Yazı Fontları917.8 KiB15570

İlkokuma Yazma için 102 cevap

1 9 10 11
  • Levent Bey çalışmalarınız çok güzel. Bu yıl 1.sınıfa başlayan çocuğuma okuma yazmayı öğrenmede yardımcı olması için sizin çalışmalarınızı kullanmak istedim. Fakat indirdiğim dosyalardaki çalışmalar el yazısı fontunda değil. El yazı fontunu yükleyin diye not düşmüşsünüz. Yüklediğim halde bir türlü değiştiremedim. Yardımcı olmanız dileğiyle. Tekrardan teşekkürler her türlü emeğiniz için.

  • Emeğinize sağlık çalışmalarınız çok güzel 1.sınıf okutuyorum yazı fontlarını yükledim fakat yazılar el yazısına çevrilmiyor. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

1 9 10 11

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir